SÖZEN; “BİZİ SADECE HALK YARGILAYABİLİR”

DEN_9666Başkan Sözen, 78’inci köy olarak gittiği Çeltikçe’de kendisini karalayan rakip partilerin adaylarına seslendi. Başkan Sözen, “İnancımız o ki her zaman gerçek karar merci halktır. Hakim de halktır, savcı da halktır. Bizi sadece halkımız yargılayabilir” dedi.

78 KÖYÜ GEZDİ

Köylü milletin efendisidir. Her köyümüzün ayağına giderek hizmet üreteceğimiz” diyerek yola çıkan Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Adayı Şükrü Sözen, yerel seçim sürecinde gece gündüz sürdürdüğü köy ziyaretlerini Çeltikçi Köyü ile sonlandırdı. Başkan Sözen, 1 aylık süreç içinde Manavgat’ın 78 köyünü gezerek, köylerin sorunlarını tespit etti, yapılacak hizmetleri tek tek belirledi. Gittiği her köyde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Sözen, köylü vatandaşlara Büyükşehir Yasasının getireceği zorlukları anlattı, yeni dönemde nasıl bir uygulama ile karşılaşacakları hakkında bilinç aşıladı. Başkan Sözen, Büyükşehir Yasası’na en hazırlıklı belediye başkan adayının kendisi olduğunu vurgulayarak, köylerden destek istedi.

ÇELTİKÇİ HALKINA ÖVGÜ

Başkan Şükrü Sözen, 78. köy olarak gittiği Çeltikçi Köyü’nde ise vatandaşlar tarafından büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılandı. Havai fişeklerin atıldığı, afişlerin asıldığı Çeltikçi Köyü’nde coşku, saatler öncesinden başladı. Başkan Sözen köye davul zurna eşliğinde gençlerle birlikte girdi. Miting havasının hakim olduğu köyde Başkan Sözen konuşmasına Çeltikçi halkına övgülerle başladı. Sözen, Manavgat’ın siyasi, ticari ve ekonomik hayatına büyük katkısı olduğunu bildiği Çeltikçi Köyü’nü özellikle sona bıraktığını ve daha fazla dertleşmek istediğini söyledi.

BİZİ YARGILAMAYA KALKANLAR

KENDİLERİNE BAKSINLAR

Sözen, “Köylerimiz bizim gerçeğimiz diyerek Büyükşehir Yasası devreye girmeden 78 köyümüze hizmet götürdük. Köylerimizdeki insanlarımız da bu kaynağın sahibidir dedik. Sizin bize, bizim size inancımız ve güvenimiz her zaman tam oldu. En zor anlarımızda bile her zaman sizlerin duaları, inançları, maneviyatınızı yanımızda hissetmeniz bizi ayakta tuttu. İnancımız o ki, her zaman gerçek karar merci halktır. Hakim de halktır, savcı da halktır Bizi sadece halk yargılayabilir. Bizi yargılama hakkını kimse kendinde bulamaz. Bizi yargılamaya kalkanlar, önce kendilerine bakmalılar. Ben hükümetin temsilcisiyim. İktidar partisi adayıyım demekle olmuyor, biz de halkın temsilcisiyiz” dedi.

HİZMETLER AKSAMASIN DİYE İHALELERİMİZİ YAPTIK

Başkan Sözen, Manavgat halkını, 19 mahallesi, 9 beldesi ve 78 köyüyle bir bütün olarak düşünüp, Büyükşehir Yasası devredeymiş gibi hizmet üretmeye devam ettiklerini söyledi. Bu düşünceyle Manavgat halkının seçimden sonra zarar görüp hizmetlerden yoksun kalmaması için hizmet alım ihalelerini de şimdiden yaptıklarını vurguladı. Sözen, “Havzamız çok büyüdü. Toplumun hizmetkarı olmaya devam edeceğiz dedik ve hizmet üretmeye de devam ediyoruz. Hizmet ihaleleri 30 Martta seçim ertesinde bitiyor. Beldeler de kapanacağı için bütün kent açığa düşüyor. Biz hazırlıklı davrandık. Hizmet ihalelerini geçiş dönemini rahatlatmak için 6 ay uzattık. Toplum zarar görmesin diye. Hizmetleri aksamasın diye düşündük. Beldelerin de ihtiyacını karşılayacak şekilde personellerimizi artırdık. Hiçbir adayın bundan haberi bile yok. Toplum sıkıntıya düşmesin diye dersimize çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

DEN_9897 DEN_9888 DEN_9857 DEN_9849 DEN_9716 DEN_9711

 

 

URL: http://secim2014.chpantalya.com/?p=2737

Yazan - Mar 6 2014. Kategori CHP HABER, MANAVGAT. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Weboy

SEÇİM MÜZİKLERİ

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

İLÇE SEÇİM MÜZİKLERİ

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

GÜNLÜK PROGRAM

DÖŞEMEALTI İLÇE PROGRAMI

Saat: 05.00 Antalya Toptancı Halı Ziyareti

Saat: 07.00-08.00 Hal Esnafı ile Kahvaltı

Saat: 09.00-10.00 Kamyoncular ve Nakliyeciler Kooparatif Ziyareti

Saat: 10.30-11.00 Yağca Köy Ziyareti

Saat: 11.30-12.00 Ilıca Köy Ziyareti

Saat: 12.30-13.00 Karaveliler Köy Ziyareti

Saat: 13.00-13.30 Ekşili (Camili-Killik köyleride katılacak)

Saat: 13.30-14.30 Karaveliler Köy Ziyareti

SEÇİM 2014

ÖTEKİ TÜRKİYE

Halkın Partisi CHP, 90 Yaşında…

KATEGORİLER

KILIÇDAROĞLU’NDAN BAŞBAKANA 16 SORU

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ KORKUTELİ

korkuteli proje

Foto Galeri

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi Anafartalar Cad. 213 Sok. No:10 Tel : 0 242 334 34 62 – 63 Fax :----------- 0 242 334 71 10 Muratpaşa / ANTALYA
Giriş | SEÇİM 2014 CHP ANTALYA . DİZAYN CHP ANTALYA WordPress Themes
Wp Advanced Newspaper WordPress Themes Gabfire